nume skryt menu

Masáže

Objednávky: Alena ZENKLOVA
Tel.: 774 219 554
IČO: 70331081


Hlubinná abreaktivní psychoterapie- regrese

Hlubinná abreaktivní psychoterapie je prastará metoda, která léčí psychickou i fyzickou stránku našeho těla. Je to technika, která spočívá v postupném odhalování traumatických zážitků, prožitých vědomě či nevědomě v minulosti, které mohou sahat až do období minulých životů. Bez důkladného zpracování jsou traumatické vzpomínky uloženy v podvědomí jako časovaná bomba a nenápadnou připomínkou se mohou aktivovat a navodit stejné pocity bolesti jako v té staré, již prožité události. Cílem je tedy pochopit a odstranit vlastní nahromaděné obtíže, které se mohou objevit prakticky až za velmi dlouhou dobu po vzniku její příčiny. V průběhu života si tvoříme určitou paměťovou stopu, která vede hodně daleko do minulosti. Úkolem této metody je nalézat v "datových záznamech" primární příčinu našich zranění a uvolnit negativní emocionální náboj, se kterým máme obvykle pevné spojení.

Tato metoda se neprovádí formou hypnózy!
Odstraňuje: strachy, nespavost, dlouholeté migrény, různé návyky a závislosti, strachy, stresy, deprese, smutky, vnitřní napětí, nedostatek sebevědomí, přejídání, obezita, mentální anorexie, neplodnost, problémy s přivtělenými dušemi, vliv černé magie, prokletí domu a člověka atd.

Doba trvání sezení: 60-180 minut
Cena za 1hodinu: 300 KčKraniosakrální terapie

Napomáhá obnovit správný rytmus v těle. Jako má srdce svůj pravidelný rytmus, tak i plíce, ale i tělo jako takové. Je to dáno pravidelným doplňováním mozkomíšního moku do lebky a páteřního kanálu. Mok se tvoří v komorách lebky a v pravidelných intervalech je doplňován do lebky a páteřního kanálu. Při úrazech hlavy, páteře a kostrče, stejně tak i při déle trvajících stresech, dochází k malým posunům kostí, tím i ke změně tlaku. To má za následek ovlivnění správného rytmu a tím k nerovnováze v těle a následné dysfunkci systémů v těle. Při doplnění mozkomíšního moku se zvýší jeho tlak v páteři a hlavě a jeho dorovnání je dáno "vypouštěním" dál, což ovlivňuje jemný, rytmický pohyb celého těla. Mimo jiné i díky stresu se stahují svaly a zabraňují pravidelnosti tohoto pohybu. Úkolem terapeuta je cestou hluboké relaxace (není to hypnóza) uvolnit stres a jemnou manipulací s tělem, napravit tento rytmus. Klient leží zcela oblečen na lehátku při poslechu relaxační hudby. S každou další terapií se daří napravit psychické i fyzické bolesti, akutní i chronická onemocnění. Délka terapie je individuální cca 90-120 minut.

Tato terapie se osvědčuje zejména při:
LMD, dyslexie, autismus, Parkinsonova choroba, Alzheimer, bolestech hlavy, migrénách, napětí, poruchách rovnováhy, závratích, bolestech zad a páteře (výhřezy plotének, stenóza páteře, skolióza.), dysfunkcích končetin, chronické únavě a stresu, při depresivních stavech a pooperačních stavech, po fyzických a psychických traumatech, při problémech motorické činnosti, při RS, při pískání v uších (tinnitu), při stavech po infarktu a další

Kontraindikace: akutní krvácení do mozku.
90-120 minut: 1200 KčLymfodrenáž celého těla metodou reflexologie

Lymfatický systém má za úkol odvádět toxické látky z těla. Špatná funkce způsobuje otoky, únavu, oslabení imunitního systému, předčasnou tvorbu vrásek, ochablost kůže, celulitidu a mnoho dalších dysfunkcí. Reflexní lymfodrenáž napraví průchodnost lymfy a zabezpečí tím následnou detoxikaci a regeneraci organismu.

Doporučuje se při:
- lymfatické zátěži,
- alergiích,
- výrazné hyperaktivitě, zejména u dětí,
- malé obranyschopnosti,
- chronickém revmatickém onemocnění, kromě akutního stádia,
- poruchách krevního oběhu,
- u těhotných, především u žen se zatížením ledvin, lymfatického systému (až po 3 měsíci gravidity),
- příliš velké citlivosti na bolest,
- poruchách spánku,
- v průběhu léčebných půstů,
- jako podpora vývodu toxinů při opravách zubů.

Kontraindikace: při silných infekcích (angína s vysokými horečkami), výrazné záněty, melanomy v oblasti chodidel, také pooperační. Délka ošetření: jako série obvykle 6-12krát, 2-3krát týdně, nebo lze ošetřovat každodenně celý týden, následně 2-3krát týdně až k intenzitě 1krát týdně, 1krát za 2 týdny atd. U chronicky nemocných každý den po 7 dní s týdenní pauzou.

Postup ošetření: naprogramování správného dýchání, uvolnění podklíčkových uzlin, uvolnění prstů a kloubů na dolních končetinách, uvolňování tkáně ždímacím hmatem od stehen po chodidla.

Hlavní část procedury – I. zóna hlavy a krku, II. Zóna hrudníku, III zóna dutiny břišní a malé pánve, IV. zóna třísel a hýždí, V. zóna stehen a kolen. Po té následuje zklidňující konečná masáž a 15 minutový klid na lůžku s dostatečným pitným režimem.

1 procedura cca 60 minut 750 KčReflexní terapie

Umožňuje uvolnění svalů a úponů, k jejichž zkrácení dochází díky jednostrannému namáhání těla nebo stresem, což následně způsobuje bolesti hlavy (migrény), deformaci páteře (skoliózy), nesouměrnost délky dolních končetin atd.
Nabízím odbornou pomoc v oblastech, kde si Vaše tělo nemůže pomoci samo.

30 minut 250 Kč 60 minut 500 Kč